KARTOTEKA

tył okładki

"Wilq Superbohater" zeszyt 14: "Nie będę walczył z dinozaurem jak jakiś debil"
Scenariusz: Bartosz i Tomasz Minkiewicz
Rysunki: Bartosz i Tomasz Minkiewicz
Wydawca: BM Vision
Data wydania: 1.12.2008
Liczba stron: 60
Format: 20,8 x 29,6 cm
Oprawa: miękka
Papier: offsetowy
Druk: czarno-biały
Dystrybucja: specjalistyczne, EMPiK
Cena: 14,99 zł
ID: 2201*
Opis wydawcy:
Nowy "Wilq" ma 60 stron, z czego aż 48 to premierowe, nowiutkie, dziewicze, nietknięte stopą białego człowieka plansze z przygodami superbohatera z Opola. Te odcinki nie tylko nie tknęła do tej pory stopa odkrywcy, ale nawet ich nie widziała, a one też żadnej cholernej stopy nie oglądały. Twoje stopy mogą być więc pierwsze. Co je czeka?

Dinozaury, obce cywilizacje, zabójcy z egzotycznego zadupia, meteor, kubeczek, zombie, filmy piłkarsko-erotyczne, dżungla śmierci, Amnesty International, faszystowskie pozdrowienia, taboret superbohaterski, a przede wszystkim Alc-man, Wilq, Entombet, Mikolaj i komisarz Gondor. Ponadto usunięte sceny, wywiady z postaciami, making of, czyli reportaż z planu komiksu plus quiz typu wytęż wzrok (a się nie zesraj). Wszystkim, którym w tym momencie serce mocniej zabiło na widok wulgaryzmu spieszymy donieść, że – tak, jak najbardziej – Wilq pozostaje wierny sobie i najnowszy album także będzie się opierał na uniwersalnych wartościach słów na litery k, ch, j, p, s, i, t itp.

W ciągu roku autorzy narysowali materiału na około 6 godzin czytania (w tempie szybkiego empikowego kartkowania). Z tego wybrali najlepsze historie i umieścili je w nowym albumie. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć przyjemnej lektury (w tempie powolnego studiowania Talmudu).
[BM Vision]

KARTOTEKA - WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa