KARTOTEKA

przykładowe plansze

"KKK" nr 1 (22) 2004
Redaktor naczelny: Jan Korczyński
Okładka: Rafał Gosieniecki
Wydawca: Atropos
Data wydania: 02.2004
Liczba stron: 60
Format: A4
Oprawa: miękka
Papier: offsetowy + kredowy
Druk: czarno-biały + kolorowy
Dystrybucja: EMPiK, Kolporter, specjalistyczne
Częstotliwość: kwartalnik
Cena: 10,90 zł
ID: 0528
Tym razem redakacja skupiła się na szeroko pojętej grozie w komiksie. Przedstawia "najgroźniejsze" komiksy. Przygląda się rynkowi komiksów grozy na każdej długości i szerokości geograficznej. Specjalnie na tę okazję przeprowadziła wywiad z polskimi twórcami horrorów - Rafałem Gosienieckim i Piotrem "Gene" Kowalskim. Autorzy znani z łam "Produktu" właśnie przygotowują swoje albumy. Dowiedz się czym będą straszyć. Ponadto w ogień pytań wysłanników "KKK" trafili: Pat Mills, Zbigniew "Kas" Kasprzak, Joanna Karpowicz, Przemek "Trust" Truściński.

W stałych działach opisujemy m.in. "Corto Maltese", "Fantastic Four", "Rising Stars", "Ultimates", "V jak vendetta", "Inhumans". Do tego spora dawka nowości takich jak: Seriale TV: "Buffy", felietony Rafała Skarżyckiego i Tobiasza Piątkowskiego.

W dziale komiksowym rządzą specjalnie na tę okazję przygotowane opowieści grozy: "Obake" (Piotr "Gene" Kowalski i Rafał Gosieniecki), "Amulet" (Rafał Skarżycki i Przemysław "Trust" Truściński), "Złoty strzał" (Benedykt Szneider), "Łowczyni" (Mirosław Mańko i Tomasz "Skoti" Jędrzejowski) "Deduktor" (Michał Gałek i Marcin Nowakowski), "Alma" (Michał Gałek i Mariusz Zabdyr) "Noc" (Mirosław Mańko i Michał Janusik), "Sunrise" (Miłosz Sroka i Mateusz Kołek).
[Jan Korczyński - KKK]

Zestaw naklejek dołaczonych do numeru.
Arkusz ma format A4.

KARTOTEKA - WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa