NEWSROOM

Kolejny numer „Strefy Komiksu”, który będzie miał premierę na Festiwalu Komiksowa Warszawa, to antologia prac Artura Chochowskiego. Będzie miała 76 stron formatu A4 w miękkiej oprawie w cenie 24,90 zł.

Artur Chochowski pochodzi z Radomia, w ubiegłym roku uzyskał tytuł magistra sztuki ASP w Poznaniu na kierunku Film Animowany. Czytelnicy „Magazynu Fantastycznego” znają go z licznych nastrojowych ilustracji i krótkich komiksów, zaś czytelnicy „Strefy Komiksu” z shortów publikowanych w: „Antologii Komiksu Polskiego”, „Antologii Science Fiction” oraz antologii „Tod Robot”. Twórca ten narysował też dwa komiksy o Likwidatorze (jeden do scenariusza Roberta Zaręby, drugi – Ryszarda Dąbrowskiego) oraz komiks „Drągal” do antologii „11/11”.

Nowa „Strefy Komiksu” jest podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć Chochowskiego na polu komiksu. Zobacz przykładowe plansze ze środka.

Autor będzie dyżurował przez cały czas trwania Festiwalu Komiksowa Warszawa na stoisku „Strefy Komiksu”. Pierwszych 30 nabywców antologii jego prac otrzyma w prezencie płytę z jego animacjami.

Natomiast pierwsze 30 osób, które zakupią komiks „Triumwirat. Mag”, otrzyma powieść „Triumwirat” Roberta Zaręby.

[opr. na podst. informacji wydawcy]

[Kadr z komiksu „W pogoni za Amy”]
Kadr z komiksu „W pogoni za Amy”
„Strefa Komiksu” z Arturem Chochowskim na Komiksowej Warszawie - WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa