NEWSROOM

Hanami ujawniło swoje jesienne plany wydawnicze. We wrześniu ma ukazać się kolejny, po "Królu wilków", komiks Buronsona i Kentaro Miury. Będzie to historia utrzymana w klimatach postapokaliptycznych zatytułowana "Japan".

Ponadto na jesień przewidziana jest premiera następnego komiksu Jirō Taniguchiego"Ratownika" nominowanego w tym roku do nagrody Eisnera. Planowane są też: 8 tom "Suppli" oraz "Japonia", zbiór krótkich form komiksowych stworzonych przez francuskich i japońskich rysowników.

W oczekiwaniu na kolejny tom "Balsamisty" Hanami zdecydowało się w okresie jesiennym wydać zbiór opowiadań Mitsukazu Mihary zatytułowany "Beautiful People".

Planowane są też prace dwóch nowych autorów: zbiorek opowiadań "Dwie poduszki" autorstwa Hinako Sugiury, artystki słynącej z komiksów utrzymanych w stylu drzeworytów, oraz pierwszy tom nominowanego do Eisnera "Solanina" autorstwa Inio Asano.

Okładki i opisy wyżej wymienionych tytułów Hanami będzie prezentować sukcesywnie.

A już za tydzień do sprzedaży trafić ma komiks Natsume Ono zatytułowany "Ristorante Paradiso". Edytor udostępnił trzy plansze ze środka tego albumu.

Zobacz też szczegółowe informacje na temat planów Hanami.

[opr. na podst. informacji wydawcy]

WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa