NEWSROOM

poniedziałek, 21.09.2009

zapowiedzi

Kolorowa reedycja Wilqa

[Wilq w kolorze]

Na początku grudnia do rąk fanów ma trafić ekskluzywna, zbiorcza reedycja pierwszych czterech zeszytów serii "Wilq Superbohater", które już dawno zniknęły ze sklepowych półek. Poza twardą oprawą i ściśle limitowanym nakładem album ten będzie wyróżniał się pełnym kolorem. Bracia Minkiewiczowie od kilku miesięcy sugerowali, że pracują nad kolorowaniem "Wilqa". Dzisiaj oficjalnie ujawnili trzy gotowe plansze z zapowiadanego albumu.

Jak piszą autorzy:

Wizję barwnego "Wilqa" mieliśmy już dawno, brakowało tylko odpowiednio zaawansowanej technologii cyfrowej i oprogramowania pozwalającego na realizację naszych pomysłów. W tym roku wreszcie się to udało a efekt jest niesamowity. Ten album będzie największą rewolucją w spojrzeniu na kolor od czasu Michelangelo Merisi da Caravaggio.

Na 130 stronach znajdzie się dodatkowo kilka premierowych mini-epizodów składających się na cykl opisujący najsłynniejsze pojedynki stoczone przez Wilqa w obronie Opola. Ich fabuła skupi się na esencji superbohaterstwa – efektowych scenach walki i potworach.

Album będzie można zamawiać tylko przez miesiąc: od 1 do 31 października i ani dnia dłużej. Nakład będzie ściśle dostosowany do liczby zamówień. Szczegóły na temat sposobu zamawiania mają zostać podane 1 października.

[opr. na podst. materiałów wydawcy]

[Wilq w kolorze]
Kolorowa reedycja Wilqa - WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa