NEWSROOM

sobota, 19.09.2009

zapowiedzi

Trzeci odcinek "Wartości rodzinnych" na MFKiG

Wydawnictwo Kultura Gniewu przerwało wreszcie wakacyjne milczenie i zapowiedziało oficjalnie pierwszy tytuł, który ma mieć premierę na MFKiG. Jest to trzeci odcinek "Wartości rodzinnych" Michała "Śledzia" Śledzińskiego zatytułowany "Porwanie na srebrnym ekranie". Na blogu serii możesz obejrzeć trzy pierwsze plansze odcinka a na WRAKu trzy inne strony, ujawnione dzisiaj przez wydawcę. Komiks będzie kosztował 19,90 zł.

W trzeciej odsłonie serii rodzina Królów wybiera się  do siedziby telewizji Kanał, produkującej takie programy, jak "Gwiazdy strzelają do ludzi". Zaproszeni przez znajomego, producenta Wronkę, mają uczestniczyć w emitowanym na żywo jednym z największych show stacji – wieczorze z Tucholskim Patrolem, łowcami dzikich bestii. Jednak podczas transmisji z prezentacji ich najnowszej zdobyczy dochodzi do tragedii. No, ale czego innego można się było spodziewać po telewizji?

W "Porwaniu na srebrnym ekranie", prócz mrożących krew w żyłach scen z siedziby Kanału, pojawi się także mroczna pani od sprzątania z Ukrainy i generał Grot a czytelnicy doczekają się powrotu pana J.

Podobnie jak w poprzednim zeszycie, także i w tym znajdzie się plakat, a na nim rysunki Karola "Szaleta" Barskiego i Piotra "Jaszcza" Nowackiego.

Zobacz też szczegółowe informacje o planach Kultury Gniewu, a także wciąż powstającą listę premier festiwalowych.

[opr. na podst. materiałów wydawcy]

["Wartości rodzinne" odc. 3: "Porwanie na srebrnym ekranie"]
Trzeci odcinek "Wartości rodzinnych" na MFKiG - WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa